FAQ

Co musím vědět, než se přihlásím na kurz/lekci?

U lekcí typu open class je nutné se na každou lekci nahlásit přes rezervační systém. Úhrada lekce probíhá na místě v hotovosti případně převodem na účet. Pokud svou účast chcete zrušit, můžete tak učinit bezplatně (pokud není uvedeno jinak) v rezervačním systému nebo emailem nebo telefonicky 24 hodin předem. Při zrušení později platba propadá nebo bude hodina odečtena z permanentky.

Na kurzy je třeba se nahlásit přes rezervační systém a uhradit jej nejpozději do tří pracovních dnů od rezervace, nejpozději v den začátku kurzu. Úhrada probíhá převodem na účet. Na jednotlivé lekce není nutné se hlásit, ale v případě, že se nemůžete dostavit, prosím, stornujte lekci přímo v systému nebo nám pošlete zprávu emailem nebo SMS nejpozději 24 hodin předem.

Lektorky jsou proškolené a mají základy bezpečnosti, nicméně kurzů se účastníte na vlastní nebezpečí a za případné úrazy (zejména vzniklé neuposlechnutím pokynů lektorky) neodpovídá ani lektor, ani studio. V případě zájmu Vám můžeme sjednat výhodné úrazové pojištění :-).

Co mám dělat, když nemám dost peněz na celý kurz?

Nevadí. Individuálně je možné se domluvit na splátkách. Nicméně vždy musíte mít uhrazené lekce dopředu.

Co když se nemůžu na lekci dostavit?

Pokud se na lekci nemůžete dostavit, ať už z důvodu nemoci, dovolené nebo jakýchkoliv jiných záležitostí, prosíme, o její omluvení v systému, případně zavolat, poslat email či sms na 777 800 518 nebo kontaktovat přímo lektorku. Proč je to tolik důležité? V případě, že své místo uvolníte včas, můžeme ho nabídnout někomu dalšímu na náhradu. A stejně tak, pokud si potom lekci budete chtít omluvit, budete rádi, že Vám někdo místo uvolní.

Co potom s včas omluvenou lekcí? 

Řádně omluvenou lekci si můžete nahradit v kurzu s volnou kapacitou, případně po dohodě s lektorkou (pokud se v obsazeném kurzu díky omluvě místo uvolní). V rámci kurzu máte nárok na 3 náhrady. Náhrady je možné uplatnit 30 dní po skončení kurzu, ale pouze v případě, že máte zaplacený kurz pokračovací nebo permanentku. Náhrady není možné odečítat z následujícího kurzovného. Tzn. náhrady si vybíráte v jiném kurzu.

Vedení studia si vymezuje právo řešit jednotlivé případy individuálně. Kompletní provozní řád studia najdete zde: Provozní řád studia.

Theme: Overlay by Kaira
Vodní 7, Praha 5 | Perlitová 31, Praha 4