FAQ

Co musím vědět, než se přihlásím na kurz/lekci?

U lekcí typu open class je nutné se na každou lekci nahlásit přes rezervační systém, případně emailem nebo telefonicky. Úhrada lekce probíhá na místě v hotovosti případně převodem na účet. Na některé open class je možné zakoupit permanentku 9 + 1 vstup zdarma. Pokud svou účast chcete zrušit, můžete tak učinit bezplatně (pokud není uvedeno jinak) v rezervačním systému nebo emailem nebo telefonicky 12 hodin předem. Při zrušení později bude hodina z permanentky odečtena. Permanentky mají platnost 4 měsíce od data zakoupení.

Na kurzy je třeba se nahlásit přes rezervační systém, případně emailem a uhradit jej nejpozději první den začátku kurzu. Úhrada probíhá převodem na účet. Na jednotlivé lekce není nutné se hlásit, ale v případě, že se nemůžete dostavit, prosím, pošlete nám zprávu emailem nebo SMS ideálně 24 hodin předem, nejpozději však do 9:00 toho dne, kdy se má lekce konat.

Lektorky jsou proškolené a mají základy bezpečnosti, nicméně kurzů se účastníte na vlastní nebezpečí a za případné úrazy (zejména vzniklé neuposlechnutím pokynů lektorky) neodpovídá ani lektor, ani studio. V případě zájmu Vám můžeme sjednat výhodné úrazové pojištění :-).

Co mám dělat, když nemám dost peněz na celý kurz?

Nevadí. Můžete zaplatit zálohu ve výši 50% a zbylých 50% zaplatit v průběhu kurzu nebo nejpozději v polovině kurzu. Pokud k doplatku nedojde, budete z kurzu vyloučeni a vaše místo může být nabídnuto někomu jinému.

Co když zaplatím kurz a nebudu jej moci ze zdravotních důvodů dokončit?

Storno poplatek u ukončení kurzu ze závažných zdravotních důvodů činí 25 % z aktuální ceny kurzu. Zbylou hodnotu pokrácenou o storno poplatek Vám vrátíme. Není možné Vám proplatit omluvené nenahrazené lekce. Jako alternativu nabízíme možnost přeřadit Vás na jiný kurz (vč. kurzů v sále č. 2 na Smíchově).

Co když se nemůžu na lekci dostavit?

Pokud se na lekci nemůžete dostavit, ať už z důvodu nemoci, dovolené nebo jakýchkoliv jiných záležitostí, prosíme, o její omluvení, stačí zavolat, poslat email či sms na 777 800 518 nebo kontaktovat přímo lektorku. Proč je to tolik důležité? V případě, že své místo uvolníte včas, můžeme ho nabídnout někomu dalšímu na náhradu. A stejně tak, pokud si potom lekci budete chtít omluvit, budete rádi, že Vám někdo místo uvolní.

Co potom s včas omluvenou lekcí? 

Řádně omluvenou lekci si můžete nahradit v kurzu s volnou kapacitou, případně po dohodě s lektorkou (pokud se v obsazeném kurzu díky omluvě místo uvolní). V rámci kurzu máte nárok na 3 náhrady. Náhrady je možné uplatnit 30 dní po skončení kurzu, ale pouze v případě, že máte zaplacený kurz pokračovací nebo permanentku. Náhrady není možné odečítat z následujícího kurzovného. Tzn. náhrady si vybíráte v jiném kurzu.

Vedení studia si vymezuje právo řešit jednotlivé případy individuálně.
Kompletní provozní řád studia najdete zde: Provozní řád studia.