Pole Heaven

Flirt Dance

Flirt Dance
Flirt Dance

Tanec spojující prvky orientálního tance, latiny, jógy, pilates a baletu – to je Flirt dance! A jakýkoliv další styl, který si do něj přidáte! Na Flirt dance obdivuji právě jeho rozmanitost, díky které ho vždy můžete pojmout originálně a zcela podle sebe. Můžete být sladkou princeznou, nedostupnou femme fatale nebo sexy dračicí – je to na Vás. Flirt dance je také účinná forma protažení a posílení celého těla, obzvláště kritických partií, jako například hýždě, stehna nebo břicho. Hlavní kouzlo flirt dance je ve zvýšení sebevědomí a uvědomění si své ženskosti. Pomalé krouživé pohyby jsou pro ženské tělo přirozené a proto je tento druh tance ženám velice blízký.

Flirt dance Vás naučí pohybovat se svůdně a stejně tak se i cítit. Pojďte tančit jen proto, abychom se cítily krásné, spokojené a sexy! A kdo bude mít chuť předvést to partnerovi, směle do toho! Váš kurz tak může být skvělým dárkem i pro něho!

Co na sebe na flirt dance?

Vezměte si cokoliv, v čem se budete cítit pohodlně a sexy! Někomu vyhovuje tílko, legíny a přes ně krátká sukýnka, někomu kraťásky a top. Necháme to na Vás. Zpočátku doporučujeme taneční tréninkovou obuv, časem si můžete obout boty na podpatku.

Lektorky

Podívejte se na profil lektorek flirt dance.

Theme: Overlay by Kaira
Vodní 7, Praha 5 | Perlitová 31, Praha 4