Pole Heaven

Kurzy

Nekupujte zajíce v pytli! U všech kurzů je možné přijít a zaplatit 1 lekci a teprve poté se rozhodnout, zda Vám kurz vyhovuje.

Pole Dance a Pole Fitness

Pole Dance neboli tanec na tyči se pomalu dostává do povědomí jako tanečně sportovní disciplína. Kombinuje ladné pohyby se silovou akrobací a ne nadarmo se říká, že je to to nejzábavnější posilování. Přijďte si pole dance vyzkoušet sami a uvidíte. Ale pozor, je silně návykový!

Více o lekcích Pole Dance a Pole Fitness

Pole Dance Kids and Teens, Pole Dance Light, Pole Choreo Class

V našem studiu můžete navštěvovat i kurzy zaměřené na určité věkové kategorie – zejména pro děti nebo juniorky, kurzy, kde se zaměřujeme na taneční choreografii nebo kurzy pro ženy, kterým vyhovuje pomalejší tempo nebo by se styděly na lekcích s mladšími kurzistkami (Pole Dance Light).

Více o speciálních kurzech pole dance

Twerk (Twerking)

Taneční a fitness hitovka, při které se pobavíte, spálíte kalorie a posílíte problematické partie jako jsou hýždě, boky, stehna a bříško.

Více o lekcích Twerku

Orientální tanec

Orientální tanec vznikl v zemích arabského světa, kde ho dodnes tančí muži i ženy. Velkou výhodou je, že ho mohou tančit  všechny věkové kategorie. Nezáleží ani na tom, jakou máte postavu, tančit může opravdu každý!

Více o lekcích Orientálního tance

Flirt Dance

Tanec spojující prvky orientálního tance, latiny, jógy, pilates a baletu – to je Flirt dance!

Více o lekcích Flirt Dance

Aktuální nabídku lekcí najdete vždy v našem rozvrhu.

Theme: Overlay by Kaira
Vodní 7, Praha 5 | Perlitová 31, Praha 4