Lekce a kurzy od září 2020

Milé kurzistky a milí kurzisté,

rádi bychom Vás upozornili, že jsme již doplnili rozvrh od září a najdete v něm

  • OPEN CLASS lekce od 1.9. do 6.9. podporujeme akci Léto pro Lindu – Linda je čtrnáctiletá dívka, sestra naší reprezentantky Haničky, která byla ještě před několika měsíci zdravá a veselá. Aniž by někde spadla, nebo utrpěla úraz, přestala cítit nohy a během několika minut se z ní stala vozíčkářka. Jedná se o jediný podobný případ v Evropě. Linda vždy sportovala, je to bojovnice a hodlá sportovat i na vozíku. My jí, společně s Vámi, v této těžké situaci pomůžeme. Z každé osoby, která přijde na Open Class přispějeme Lindě na účet 50 Kč. Čím víc Vás přijde, tím víc se nám pro Lindu podaří vybrat! Hlásit se můžete už teď v našem rezervačním systému: https://poleheaven.isportsystem.cz
  • UKÁZKOVÉ HODINY PRO ZAČÁTEČNÍKY – a to jak pro děti, tak pro dospělé – přijďte si vyzkoušet pole dance! Doporučte nás ve svém okolí a odměna Vás nemine :).
  • KURZY pro všechny úrovně a věkové skupiny – začínáme v týdnech od 7.9. nebo od 14.9. Místa rychle ubývají, tak si nezapomeňte své kurzy zarezervovat včas!

Chcete chodit víckrát týdně? Zvažte naše půlroční nebo roční VIP členství! Více informací najdete v ceníku.

Přejeme krásný zbytek léta a moc se na Vás těšíme v září!

Theme: Overlay by Kaira
Vodní 7, Praha 5 | Perlitová 31, Praha 4