Pole Dance a Pole Fitness

Pole Dance neboli tanec na tyči se pomalu dostává do povědomí jako tanečně sportovní disciplína. Kombinuje ladné pohyby se silovou akrobací a ne nadarmo se říká, že je to to nejzábavnější posilování. Přijďte si pole dance vyzkoušet sami a uvidíte. Ale pozor, je silně návykový! 🙂

Pole Dance L1 – začátečníci

Naučíme se vše od základního postavení u tyče, základní spiny (otočky), šplhat, sedět na tyči a další prvky. Na konci kurzu si vyzkoušíte, jaké je to viset hlavou dolů.

Pole Dance L2 – mírně pokročilí

Kurz L2 navazuje na L1, rozšíříme zásobu spin o některé pokročilejší, dopilujeme bohyni a vrhneme se na další inverty (prvky hlavou dolů, zejména gemini, butterfly. Začneme také budovat stabilitu ve stojkách u tyče (tzv. hand standech). Ukážeme si prvky s názvy superman (ze země) a rocket man.

Pole Dance L3 – středně pokročilí

Kurz L3 navazuje na L2, rozšíříme inverty o scorpio a naučíme se přechod mezi gemini a scorpio (tzv. switch). Prvek superman už budeme dělat z tyče, taktéž se naučíme prapor z tyče, butterfly z craddle a inverted V z tyče.

Pole Dance L4 – pokročilí

Prvky které budeme pilovat na L4 jsou bloody mary, jade, marley, switch scorpio do scorpio, pády z tyče. Vše budeme propojovat, i nadále budeme pracovat na technice provedení a plynulosti přechodů.

Co na sebe?

Přečtěte si rady, co si obléct na hodinu pole dance.

Lektorky

Ke komu budete na Pole Dance nebo Pole Fitness chodit? Podívejte se na profily našich lektorek.

Theme: Overlay by Kaira
Vodní 7, Praha 5 | Perlitová 31, Praha 4