Pole Dance Kids and Teens, Pole Dance Light, Pole Choreo Class

V našem studiu můžete navštěvovat i kurzy zaměřené na určité věkové kategorie – zejména pro děti a juniorky, kurzy zaměřené na taneční choreografii u tyče (Pole Choreo Class) nebo lekce Pole Dance Light pro ženy, kterým vyhovuje pomalejší tempo kurzu nebo by se styděly v kurzu s mladšími kurzistkami.

Pole Dance Kids and Teens

Kurz Pole Dance Kids je vhodný pro děti od 6 do 10 let, kurz Pole Dance Teens protom pro teenagery (zejména od 10 do 15 let). Zaměřujeme se zde na výuku prvků pole dance, ale také na posilování, zpevňování těla a správné držení, výuku metodiky stojek a tvorbu choreografie. Pro menší děti zařadíme i pohybové hry odpovídající věkové kategorii. Vedeme tak děti ke sportu a tanci zábavnou formou.

Pole Dance Light

Kurz Pole Dance Light je vypsán pro začátečníky a určen zejména ženám, kterým vyhovuje pomalejší tempo, například maminkám, které chtějí začít s pole dance po porodu, plnoštíhlým nebo zralejším ženám.

Pole Choreo Class

Lekce Pole Choreo Class jsou zaměřené na krátkou choreografii, ve které Vás lektorka naučí propojit prvky na tyči s floorworkem (tancem mimo tyč).

Fitness Drill

Ať už děláte pole dance a chcete zlepšit fyzičku nebo si jen chcete přes poledne odběhnout s kanceláře a zacvičit si, je tu pro vás polední lekce Fitness drill. Posilování s tyčí i bez tyče je zaměřeno především na cvičení s vlastní vahou. Věnovat se budeme postupně všem partiím včetně core. Lekce je vhodná pro všechny pokročilosti.

Pole Doubles

Lekce Pole Doubles je určena všem od začátečníků po středně pokročilé. Na lekcích se budete učit párové prvky na tyči i mimo ni. Hlásit se můžete i jako jednotlivec (není třeba hlásit se se stabilní partnerkou/partnerem).

Theme: Overlay by Kaira
Vodní 7, Praha 5 | Perlitová 31, Praha 4