Pole Dance Kids and Teens, Latin Pole Dance, High Heels

Pole Dance Kids and Teens, Latin Pole Dance, High Heels a další

V našem studiu můžete navštěvovat i kurzy zaměřené na určité věkové kategorie, kurzy pro maminky s dětmi, taneční kurzy, které kombinují latinsko-americké tance s pole dance nebo tanec na vysokých podpatcích zvaný buď High Heels nebo také Pole Exotic.

Pole Dance Kids and Teens

Kurz je vhodný pro děti a teenagery (zejména od 10 do 15 let, ale nabízíme i lekce pro menší děti po předchozí domluvě). Zaměřujeme se zde na výuku prvků pole dance, ale také na posilování, zpevňování těla a správné držení, výuku metodiky stojek a tvorbu choreografie. Pro menší děti zařadíme i pohybové hry odpovídající věkové kategorii. Vedeme tak děti ke sportu a tanci zábavnou formou.

Pole Doubles

Lekce Pole Doubles je určena všem od začátečníků po středně pokročilé. Na lekcích se budete učit párové prvky na tyči i mimo ni. Hlásit se můžete i jako jednotlivec (není třeba hlásit se se stabilní partnerkou/partnerem).

Terka_K_4Latin Pole Dance

Chcete si vyzkoušet latinsko-americké tance, ale nemáte partnera? Chcete

si vyzkoušet pole dance, ale nechce se vám šplhat po tyči? Místo tance se smetákem doma přijďte na lekce Latin pole dance. Kromě základních kroků a variací budeme dělat i krátké choreografie, do nichž zapojíme pouze základní spiny a otočky u tyče. Lekce je vhodná pro všechny pokročilosti.

High Heels

Už umíte dost triků na tyči, ale ne a ne je nějak ladně propojit? Triky, kombinace, transitions, floorwork a choreografie – to vše spojíme na hodinách High heels. Vše samozřejmě na vysokém podpatku. Lekce je vhodná pro L3 a výše. 

_DSC7514Pole Moms and Kids

Chcete zapojit své ratolesti do cvičení pole dance? Vezmě te je s sebou na lekci. Základní prvky naučíme jak maminky, tak děti, zapojíme také cvičení ve dvojici, a to je při stretchingu a posilování, ale i při samotném cvičení na tyči. Cena je za dospělou osobu. Počet dětí na osobu není omezen :-).

Fitness Drill

Ať už děláte pole dance a chcete zlepšit fyzičku nebo si jen chcete přes poledne odběhnout s kanceláře a zacvičit si, je tu pro vás polední lekce Fitness drill. Posilování s tyčí i bez tyče je zaměřeno především na cvičení s vlastní vahou. Věnovat se budeme postupně všem partiím včetně core. Lekce je vhodná pro všechny pokročilosti.