Prosincové Open Class a rozvrh od ledna 2023

Podzimní kurzy jsou u konce nebo již dokonce skončily minulý týden, my ale nezahálíme a na prosinec jsme si pro Vás připravili nejrůznější open class (samostatné lekce vedené lektorem). Prohlédněte si náš rozvrh a využijte možnost si s námi zatrénovat ještě před Vánoci nebo mezi svátky. Zveme Vás na lekce choreo s Poli, která proběhe tento týden, a na řadu dalších specialit, které během roku v rozvrhu nenajdete.

Lednové kurzy startují hned 2. ledna 2023 a již nyní je najdete v rozvrhu. Ladíme ještě poslední detaily ohledně dětských kurzů, ale Vy se můžete hlásit na ty, které jsou vypsané. Na některých zbývají poslední volná místa.

Pro úplné začátečníky jsme vypsali kurzy v pondělí v 19,30, a to jak na Smíchově, tak na Budějovické. Hlásit se můžete ale také na kurz ve čtvrtek od 16,30 na Smíchově.

Nemáte ještě dárek na Vánoce? Darujte poukaz na lekce, celý kurz nebo v individuální hodnotě! Poukaz Vám vystavíme dle Vašich představ a pošleme obratem emailem. Pokud máte možnost se zastavit u nás ve studiu, můžeme k poukazu přidat také limitovanou edici ručníku a Pole Heaven grip.

Přejeme poklidné prožití následujících týdnů a těšíme se brzy na viděnou.

Theme: Overlay by Kaira
Vodní 7, Praha 5 | Perlitová 31, Praha 4