Benefice pro pole dance

Milí fanoušci Pole Heaven,

zatím stále vyhlížíme den, kdy nám vláda opět umožní otevřít studio a přivítat Vás na lekcích. O své zaplacené lekce, permanentky, VIP karty atp. samozřejmě nepřijdete. Vše v systému posouváme a prodlužujeme. Prosíme Vás však o trpělivost. V době, kdy již nemáme žádné rezervy a peníze vychází sotva na nejbližší nájem, opravdu nejsme ve stavu, kdy bychom Vám mohli vracet kurzovné, i když je nám jasné, že Vaše situace nemusí být o nic lepší.

Pokud Vám to situace dovolí, chtěli bychom Vás, nejen za Pole Heaven, ale i ostatní zapojená pole dance studia v ČR, poprosit o příspěvek nebo sdílení projektu Benefice pro pole dance: https://www.donio.cz/poledance.

Za svůj příspěvek si můžete vybrat odměnu! Pokud aktivně cvičíte, tančíte, protahujete ať už u nás nebo v jiném studiu, můžete vybírat z celé řady workshopů, které si pro Vás zapojená studia připravila. Benefiční workshopy proběhnout jednotně 13.3.2021 (pokud to situace dovolí, případně budou přesunuty na náhradní termín). Pokud jste se pole dance věnovali v minulosti, ale stále Vám na tomto sportu záleží, můžete přispět jen tak nebo si koupit krásnou autorskou kresbu od Štěpána Páťala nebo malířky Katastrofé. Tyto unikátní kresby jinde neseženete!

My jsme pro Vás připravili tyto workshopy:
Contemporary choreo s Poli – taneční choreografie bez tyče, kapacita: 7 osob
Triky a kombinace pro středně pokročilé a pokročilé s Terkou – zajímavé kombinace triků pro středně pokročilé a výš, kapacita 8 osob
Dynamické prvky a průpravy na ně s Alex – salta, fonji a další dynamické triky a průpravy pro pokročilé, kapacita 8 osob
Pole Exotic s Karou
– choroegrafie u tyče v botách na podpatku pro všechny úrovně, kapacita 7 osob
Stretching s Dančou – kombinace aktivního i pasivního protažení se zaměřením na zvýšení flexibility, kapacita 10 osob

Přímý odkaz na nákup voucheru na workshop v Pole Heaven najdete zde.

Pokud máte možnost naši Benefici nějakým způsobem zpropagovat a přiblížit širší veřejnosti, moc rádi Vám zašleme tiskovou zprávu nebo víc informací.

Projekt na Donio končí 28.2.2021, poté budou vybrané prostředky rozděleny rovným dílem mezi zapojená studia bez ohledu na jejich velikost a obsazenost workshopů. V této době musíme držet při sobě!

Moc Vám děkujeme za Vaši podporu, společně s Vámi to zvládneme!

Tým Pole Heaven

Theme: Overlay by Kaira
Vodní 7, Praha 5 | Perlitová 31, Praha 4